Nabídka práce > Mzdová účetní

Mzdová účetní

Náplň práce

Naše společnost se zabývá zaměstnáváním po celé České republice již více než 5 let. Každým dnem rosteme, proto aktuálně hledáme do našeho týmu mzdovou účetní.

Co vás čeká:
Komplexní zpracování mzdy.
Odpovědnost za nemocenskou a program sociálního pojištění.
Zpracování ročních výpočtů daně.
Zpracování a správa exekučních řízení/konkursů.
Zpracování evidenčních listů důchodového pojištění.
Komunikace s úřady a státními institucemi.
Odpočty a přehledy pro pojišťovny.
Spolupráce s personálním oddělením a ostatními odděleními společnosti.

Když mate zájem o práce zasílejte Váš životopis na e-mail, a my se Vám rádi ozveme:
personalw@seznam.cz

Požadavky

Požadavky:
-vysokoškolské vzdělání v bakalářském programu nebo vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s dokladem o úplném středním všeobecném vzdělání a odborné praxi.
-znalost pravidel mzdové a personální agentury.
-organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.
-ochota a schopnost se dále vzdělávat.
-schopnost pracovat v týmu.
-odolnost vůči stresu, obezřetnost
znalost práce na PC (MS Office) a prace v programu Planfix.
Požadavek - minimálně zkušenosti v praxi 2 roky, a znalosti českého jazyku na úrovni B1 po případě zájmu cizince.

Nabízíme

Nabízíme:
Mzda- na začátku čistého 40 000 korun českých.
Oficiální zaměstnání.
Pracovní telefon a notebook
Provozní doba je pondělí až pátek od 8:00 do 17:00.
Pohodlná kancelář a přátelský personál, na Praze 9, Prosek.
Vyhlídky na kariérní růst.

Informace o pozici

  • Personal work agency s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 9