Nabídka práce > SEŘIZOVAČ AUTOMATIZACE

SEŘIZOVAČ AUTOMATIZACE

Náplň práce

Seřizuj naše špičkové automatické stroje světové kvality.

Rozjeď svou kariéru a slušně vydělávej! 48.000Kč za 16 směn v měsíci

Směny a pracoviště:
- 3 dny práce / 3 dny volno, v průměru 16 směn v měsíci (12ti hodinové směny 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00)
- Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov (firemní doprava)

Práce seřizovače:
- 3 měsíce důkladného zaškolení - vše Tě krok za krokem naučíme
- zajištění oprav zařízení a údržby
- udržení zařízení v co nejefektivnějším chodu - chybovost, vytíženost, provozní náklady
- dodržování technologické kázně - zacházení se zařízením dle návodů, školení, bezpečnostních pokynů
- udržování zařízení v čistém a provozuschopném stavu
- navrhování technických zlepšení používaného zařízení (přípravky, pomůcky), výrobních postupů

Požadavky

- technické vzdělání, srdce a myšlení, ochota dalšího rozvoje
- mechanické opravy, manuální zručnost
- praxe s jemnou mechanikou a pneumatikou velkou výhodou
- odpovědnost, samostatná práce, chuť učit se nové věci a zdokonalovat své vědomosti

Nabízíme

- čekají Tě letní a zimní prémie, navyšování mzdy dle získaných odborných znalostí a osobní ohodnocení
- pracujeme v čistém prostředí s nejmodernějšími technologiemi
- máme až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno
- nabízíme Benefitní program Cafeteria Pluxee, zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u - prodejců vozidel a poskytovatelů pojišťovacích produktů
- budeš mít stravenkový paušál a k tomu možnost objednávání jídel ve firemní jídelně
- po zapracování získáš příspěvek na soukromé penzijní pojištění
- zajistíme Ti dopravu na pracoviště ze směru od Plzně, Horšovského Týna, Merklína a Přeštic
- svým pracovníkům umožňujeme profesní rozvoj absolvováním odborných a jazykových školení, možnost kariérního růstu
- a mnoho dalších ...

Další informace

Nenech si ujít naši nabídku, pošli nám svůj životopis a přijď omrknout práci seřizovače.

Informace o pozici

  • MD ELEKTRONIK spol.s r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 48.000,- Kč / měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Vhodné i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň - Chotěšov