Nabídka práce > Oční optiky OFTEX - optometrista Hradec Králové / Pardubice

Oční optiky OFTEX - optometrista Hradec Králové / Pardubice

Náplň práce

optometrista

Požadavky

odpovídající vzdělání

Nabízíme

odpovídající ohodnocení

Další informace

Optometrista Pardubice / Hradec Králové

Do našeho OFTEX týmu oční optiky Pardubice / Hradce Králové hledáme optometristu/optometristku na hlavní nebo částečný pracovní poměr.

Nabízíme zázemí kvalitní značky, přátelský tým, moderní vyšetřovací přístroje, příjemné pracovní prostředí a možnost dalšího odborného růstu.

Požadujeme: dosažené vzdělání pro optometrii, příjemné a milé vystupování, flexibilitu. Možnost pracovního zařazení i pro absolventy = práce pod dozorem.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis s krátkou anotací personální manažerce OFTEX oční kliniky Janě Štaffové na adresu: spaniel@oftex.cz.

Akceptujeme i osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Informace o pozici

  • Oftex, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 28000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: včetně absolventů
  • Místo pracoviště: Pardubický a Královéhradecký kraj