Nabídka práce > Fyzioterapeut

Fyzioterapeut

Náplň práce

nestátní zdravotnické zařízení – specializace na manuální terapii, neurologii, fyzioterapie

Požadavky

Požadujeme:
vzdělání Bc., MGr.
plný nebo částečný pracovní úvazek , nástup kdykoliv i ihned
komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
zájem o práci s klienty s neurologickými obtížemi, vertebrogenními obtížemi

Nabízíme

Nabízíme:
zajímavou a samostatnou práci v malém kolektivu
nadstandartní finanční ohodnocení 26 000Kč + další výhody
možnost seberealizace,možnost ubytování

Další informace

V případě zájmu o bližší informace kontaktujte MUDr. Evu Ungerovou,
Tel.: 541242863, 602536443
Ungerova-rehabilitace s.r.o., Palackého třtř.29, 61200Brno
www.ungerova.cz, Mail:eva.ungerova@mybox.cz

Informace o pozici

  • Ungerová – rehabilitace s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 26000 Kč + další výhody
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Přijmeme fyzioterapeuta do soukromého zdravotnického zařízení v Brně
  • Místo pracoviště: Královo Pole