Nabídka práce > Back Office Administration

Back Office Administration

Náplň práce

Většinu tvé práce bude tvořit administrativa. Jako pracovník Back office však budeš spolupracovat s celým týmem společnosti. Budeš pravá ruka pro obchodní oddělení, kterému pomůžeš zpracovávat výsledky jeho práce v našem interním systému. Budeš komunikovat se stávajícími klienty a řešit jejich požadavky. Nemine tě komunikace s oddělením řízení rizik při realizaci nových obchodních případů. Na názor se tě může zeptat taky marketing nebo IT. Časem se nevyhneš telefonování, či osobním schůzkám se zájemci o naši platformu. Určitě ale nebudeš nikoho „navolávat“. A zcela jistě se nebudeš nudit, i když bude k tvým povinnostem patřit i vyřizování korespondence a další „back office“ agendy – příprava podkladů pro účetní oddělení, nákupy apod.

Požadavky

Hledáme k sobě posilu, která má smysl pro detail, bude pečlivá a samostatná. Hledáme člověka, který se nebojí zeptat, když tápe a který se nestydí. Neočekáváme samostatnost hned, ale očekáváme chuť učit se nové věci a přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí. Nepožadujeme praxi, všechno tě naučíme. Požadujeme ale dobrou schopnost komunikace slovem i písmem. Pokud si myslíš, že hledáme tebe, pošli nám své CV a krátkou zprávu, která nás o tom přesvědčí.

Nabízíme

Za všechny naše požadavky nabízíme práci v přátelském kolektivu úspěšné fintech společnosti.
Naučíme tě ovládat všechny naše interní systémy a seznámíme tě s fungováním všech oddělení napříč společností. Ke zpříjemnění pracovní doby nabízíme skvělou kávu, a té popracovní Multisport kartu. K dispozici je také firemní automobilový park, pro odvážné Vespa.

Další informace

Jsme Investiční aukce. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Díky tomu, že stále rosteme a práce přibývá, můžeme nabídnout skvělou pracovní příležitost dalším nadšeným lidem.

Informace o pozici

  • Investiční aukce s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: CZ, EN
  • Plat: 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Multisport karta, firemní vozová flotila i k soukromému využití
  • Vhodné pro: Pro absolventy VŠ nebo studenty posledních ročníků VŠ
  • Místo pracoviště: Kopečná 14