Nabídka práce > Marketingový specialista

Marketingový specialista

Náplň práce

Budeš jazykem naší společnosti. Sociální sítě, letáky, newslettery, propagační materiály či komplexní kampaně. Cokoliv si naši klienti přečtou, bude z tvé hlavy. Jak a jestli se k nim tvé texty dostanou, budeš mít taky plně ve své moci. Bude to marketing od A do Z, takže pokud máš chuť se rozvíjet, u nás dostaneš prostor pro svoji seberealizaci a kreativitu.

Požadavky

Stačí mít chytré nápady a dobrý psaný projev, číst čísla jako beletrii a zajímat se, jak věci fungují. Prostě kreativní analytik. Čekáme taky se na tebe bude dát spolehnout. Zároveň chceme vědět, že nejsi váhavý střelec a umíš věci dotáhnout do konce, tak nám pošli svůj životopis doplněný o důvod, proč bys u nás chtěl pracovat.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme možnost rychle vyrůst v úspěšné fintech společnosti, v příjemném mladém kolektivu, kde budeš moci skloubit práci se školou a napsat bakalářku nebo diplomku. Nakoukneš pod pokličku úspěšného startupu a budeš mít přímý vliv na jeho další rozvoj. Samozřejmě dostaneš zaplaceno, multisport kartu k tomu a když potřebuješ, tak si můžeš půjčit jedno z firemních aut, případně i motorku.

Další informace

Jsme Investiční aukce. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se zdvojnásobujeme a hledáme nového kolegu na marketing.

Informace o pozici

  • Investiční aukce s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: CZ, EN
  • Plat: základ 120 Kč/hod čistá mzda + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Multisport karta, firemní vozová flotila i k soukromému využití, flexibilní pracovní doba
  • Vhodné pro: Pro absolventy VŠ nebo studenty posledních ročníků bakalářského nebo magisterského programu
  • Místo pracoviště: Kopečná 10