Nabídka práce > Python developer

Python developer

Náplň práce

Náš systém je takový eBay na pohledávky a většinu času věnujeme backendu. Budeš mít dostatek prostoru proniknout do jeho fungování. Nečekáme od tebe hlubokou znalost kdejaké technologie. Postačí zkušenost ze školy a schopnost samostatného uvažování.

Jaké technologie používáme

• Python
• Redis
• Nginx
• PostgreSQL
• web2py
• a další…

Jak pracujeme

• Rozdělujeme si práci do malých celků, které následně v dvoutýdenních cyklech implementujeme – firma rychle roste a musíme být stále připraveni k rychlé změně směru (někdy se to neobejde bez smyku).
• Náš systém postupně transformujeme z modulární architektury k microservices, protože by nám to současným tempem vývoje jinak brzy přerostlo přes hlavu.
• Většinu změn spolu konzultujeme dohromady a hledáme nejlepší přístup nebo technologii – už od začátku tak můžeš přispět svými nápady nebo zkušeností.
• I když někdy spěcháme, tak neprasíme. Prošli jsme si tím a víme, že dobře odvedená práce ušetří ve výsledku spoustu energie a nezkazí nikomu náladu.
• Není problém práci u nás skloubit se školou a třeba u nás i napsat bakalářku nebo diplomku.

Nabízíme

Zkušenost z práce v malém týmu rychle rostoucí společnosti, která ještě nestihla zkostnatět. Kromě peněz dostaneš další benefity, jako třeba multisport kartu nebo možnost půjčit si jedno z firemních aut, případně i motorku.

Další informace

Jsme Investiční aukce. Provozujeme největší a nejrychleji rostoucí online tržiště faktur ve střední a východní Evropě. Investoři u nás zhodnocují své úspory. Firmy zase místo hromady faktur získají hotovost, se kterou mohou pracovat. Každý rok se zdvojnásobujeme a hledáme nové kolegy do softwarového týmu.

Informace o pozici

  • Investiční aukce s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: CZ, EN, PYTHON
  • Plat: 20 000 Kč až 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Multisport karta, firemní vozová flotila i k soukromému využití, flexibilní pracovní doba
  • Vhodné pro: Pro absolventy VŠ nebo studenty posledních ročníků bakalářského nebo magisterského programu
  • Místo pracoviště: Kopečná 10