Nabídka práce > Fakturant/ka

Fakturant/ka

Náplň práce

Chtěli byste odstartovat kariéru ve financích, ale zatím máte jen teoretické znalosti ze školy? Nebo už s fakturami pracujete, ale nebaví vás robotická práce v korporátu? Chcete nasávat nové znalosti, stát se hvězdou všech faktur a třeba se v budoucnu posunout dál?

Co tě u nás čeká?

Budeš mít kompletně na starosti faktury – jak zadávání přijatých, tak vystavování odchozích, budeš vypracovávat vyúčtování pro partnery, pracovat s účetním programem a kouzlit s Excelem. Nehledáme stroj, který bude jen bezmyšlenkovitě zadávat, ale člověka, který u práce rád přemýšlí. Napadne tě nějaký zlepšovák pro tvou práci? Bezva, sem s ním!

Když ti půjde práce jako po másle a budeš se cítit na nějakou drobnou analýzu, Andy a Juli ti řeknou, co a jak, a můžeš se do toho pustit. Tvému přínosu v týmu se meze nekladou.

S kým budeš pracovat?

Přidáš se k týmu, který šlape jako dobře promazaný stroj. Naše finance čítají momentálně pět členů, kteří si rozumí nejen po pracovní stránce. Máme rádi dobrou náladu, pozitivní energii a po práci legraci.

Čeká tě u nás:

Kompletní správa faktur - zadávání přijatých i vystavování odchozích
Komunikace s ostatními kolegy (nejen) ohledně faktur
Spolupráce v rámci finančního týmu na dalších aktivitách (drobné analýzy a cokoli, co tě bude zajímat nad rámec tvé práce)
Zpracování podkladů od partnerů a vytvoření vyúčtování
Zodpovědnost za milionové platby
Dream team a pohodová atmosféra bez rivality a blbé nálady

Požadavky

Oceníme:

Teoretickou znalost v oboru financí ze školy, případně zkušenost s fakturováním
Logiku v krvi a systematičnost v práci
Uživatelskou znalost Excelu (co neumíš, naučíme)
Samostatnost, ale umět se domluvit s kolegy (a rád)
Nadšení pro práci a chuť dozvídat se pořád něco nového

Nabízíme

A co za to?

Platné místo v malém týmu, kde nápady a inovace jsou vítány a rychle realizovány
Atmosféru svobodné firemní kultury s neformálním prostředím
Časté týmové i celofiremní akce a party
Kanceláře na krásných Vinohradech se spoustou vyhlášených restaurací a kaváren okolo
Výhodná dostupnost v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
Platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
Nástup možný ihned

Další informace

V případě zájmu pošli email s předmětem Fakturant/ka na prace@slevomat.cz, připoj své CV a napiš, proč by nám to mohlo klapat.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vinohrady