Nabídka práce > Konzultant klinických aplikací Národního dohledového centra

Konzultant klinických aplikací Národního dohledového centra

Náplň práce

• komunikace a uzavírání smluv s lékaři a zdravotnickými zařízeními,
• plánování a následná realizace projektů v oblasti vzdáleného monitoringu,
• aktivní vyhledávání možnosti spolupráce s poskytovateli zdravotní a sociální péče,
• zajištění dokumentace s monitorovanými pacienty,
• distribuce přístrojů uživatelům a jejich zaškolení,
• péče o stávající poskytovatele péče a pacienty,
• související pracovní činnosti.

Požadavky

• SŠ s vyšší odbornou specializací a 5 let praxe nebo VŠ s min. 3 roky praxe,
• výhodou praxe, či specializace v interních, chirurgických, intenzivistických oborech
• znalost práce na PC,
• zkušenosti s ambulantním či nemocničním provozem,
• komunikační schopnosti,
• bezúhonnost a spolehlivost,
• ŘP sk. B – aktivní řidič,
• možnost nástupu ihned.

Nabízíme

• nadprůměrné platové ohodnocení s možností bonusů,
• odborné zaškolení v oblasti telemedicíny,
• služební automobil pro pracovní účely,
• prestižní pracovní prostory,
• přizpůsobitelná pracovní doba,
• možnost podílet se na rozvoji telemedicíny v ČR.

Další informace

Chcete-li se zúčastnit přijímacího řízení, zašlete nám svůj životopis.
Vybrané uchazeče pozveme v krátké době na osobní pohovor.

Informace o pozici

  • Ústav vývoje a klinických aplikací, z.ú.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava