Nabídka práce > Administrativa

Administrativa

Náplň práce

Dobrý a hezký den všem, kteří jste se rozhodli věnovat pozornost tomuto inzerátu. Slova v tomto inzerátu na nabídku práce budou přímočaré, bez omáčky a budou opravdu odpovídat na 200% tomu, co tato práce obnáší a jaké osobnosti mezi lidmi k sobě hledám.

V prvné řadě - tato práce není prací nýbrž povoláním. Je to činnost, do které Vás nikdo nebude nutit, nikdo Vás nebude přemlouvat, nikdo Vás nebudu vodit za ručičku a také za tuto práci ponesete zodpovědnost. Tato zodpovědnost však bude kompenzována finančním ohodnocením, které však záleží na Vás samotných. Jednoduše - chceš vydělat dost? Tak jednoduše dost a kvalitně v daném měsíci pracuj a vyděláš dost. Anebo vyděláš víc než dost. Chceš vydělat málo, protože se ti nechce pracovat? Jednoduše nepracuj, ale pak nebudeš mít ani koláče. Můžeš si vydělat hodně, středně, ale také málo.

Požadavky

Moje povaha má drive. Má osobnost, neuvěřitelnou chuť a motivaci do života. Ráda nabíjím lidi pozitivní energií, ráda se směju, ráda vyvíjím jakoukoliv pracovní aktivitu, která přinese ovoce. Jsem teamový hráč, co tedy hledám k sobě? Ano, správně, hledám týmové hráče. Hledám lidi jakéhokoliv věku, kteří mají chuť pracovat a práce je baví - tento požadavek je nejdůležitější ještě jednou si to dobře přečtěte - práce je BAVÍ. Nezáleží mi jestli máte zkušenosti z oblasti financí, ekonomie či práva. Vše Vás dokážu naučit, ale chci se obklopit lidmi, kteří chtějí pracovat, chtějí si sami svou práci plánovat, chtějí si vzít volno kdykoliv budou chtít, budou zodpovědni, budou mít chuť se vzdělávat, jelikož vzdělání je potřeba neustále doplňovat. A hlavně - budou mít chuť tvořit a do bodoucna kariérně růst. Chci pracovat s lidmi, kteří se chtějí v práci cítit dobře, chodit do ní s úsměvem a dokážou od srdce upřímně řící :,,Práce mě neuvěřitelně baví. Máte v životě taky takové štěstí jako já?"

Nabízíme

Nabízím Vám v této práci lehce s nadsázkou řečeno školu do života. Naučíte se spoustu věcí, které všední člověk neumí a nerozumí jim. Naučíte se finanční gramotnosti od A do Z, dostanete přehled jak peníze vydělávají peníze. Dokážete pracovat ikdyž budete zrovna mimo svou standartní pracovní dobu.

A baví nás nejenom práce, ale také náš osobní život - a proto máme spoustu firemních akcí, kde se neformálně bavíme, jezdíme na proplacené dovolené, proplacené lázně, wellness pobyty a rádi hrajeme týmově bowling.

Další informace

A já Vám slibuji, že pokud jste takový člověk kterého výše popisuji a pokud dnes děláte cokoliv a nebaví Vás to a chcete to změnit, mít se dobře, denodenně dělat něco co Vás baví a naplňuje já Vám ukážu jak na to. Ukážu Vám svět svobody, pohody, optimismu, skvělých pracovních kolegů což je za mě ta největší přidaná hodnota, kterou Vám mohu nabídnout. A samozřejmě peníze. Jelikož bez těch bysme všichni těžce mohli fungovat.

Tak ať už jsi to ty Franto, Moniko, Lucko, Honzo, Adame anebo Jirko. Pokud máš elán a chceš super práci, napiš mi do mailu krátký motivační dopis o sobě samém a buď v něm prosím upřímný. Upřímně o sobě napiš pár vět a životopis mi neposílej. Ráda se s kýmkoliv sejdu a osobně jej poznám. Protože skrz životopis opravdu nepoznám osobnost člověka.

Informace o pozici

  • Fincentrum a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Jak šikovný/á a pracovitý/á jste
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Příspěvky, dovolené
  • Vhodné pro: Dravé lidi s chutí do byznysu a života. Na věkové kategorii nezáleží.
  • Místo pracoviště: Frýdek-Místek, Ostrava