Nabídka práce > STÁŽ - PŘÍLEŽITOSTI PRO STUDENTY A ABSOLVENTY VŠ

STÁŽ - PŘÍLEŽITOSTI PRO STUDENTY A ABSOLVENTY VŠ

Náplň práce

• Při dnešní velké konkurenci na trhu práce je důležité získávat odborné zkušenosti i během svého studia. Proto Generali pojišťovna, která vznikla v roce 1832, nabízí jedinečnou možnost načerpání praktických zkušeností a tím zlepšit svůj životopis.

• Pokud jste v současné době studentem vysoké školy a chcete získat své první zkušenosti v oblasti pojišťovnictví, investic a podnikání, poté pro Vás může být Generali pojišťovna vhodným místem. Poskytujeme možnost načerpání zkušeností v podobě placených stáží.

• Nabízíme stáže v délce od tří měsíců. Cílem této stáže je poskytnout Vám cenné profesní zkušenosti, které pomohou zvýšit Vaše šance na získání budoucích zaměstnání či podnikání. Samozřejmostí je měsíční odměna min. 15.000 Kč.

Vaše stáž Vám dává možnosti odhalit svůj potenciál a prokázat své schopnosti v praxi. Budete mít možnost sledovat a přímo se účastnit různých projektů, školení, obchodních jednání, atd. Současně Vám budou k dispozici zkušení odborníci, kteří zodpovědí veškeré Vaše dotazy a předají Vám své cenné profesní zkušenosti.

• Naše úsilí o vytvoření velmi rozmanité organizace je také spojeno se snahou podporovat profesní rozvoj mladých lidí. Proto nabízíme studentům a čerstvým absolventů pozici určenou přímo pro ně. Tato pozice představuje skvělý způsob jak získat kvalitní praxi v oboru a také další možnosti finančních příjmů, které mohou mladým lidem pomoci v době jejich studia.

• Začátky stáží: 4.9.2017 a 2.10.2017

V případě zájmu mi zašlete životopis na: elemir.zaviatic@generali.com

Informace o pozici

  • Generali pojišťovna
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 15000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty a absolventy VŠ
  • Místo pracoviště: Ostrava