Nabídka práce > IT konzultant

IT konzultant

Náplň práce

Podrobná analýza plánovacích procesů klienta a návrhy nových řešení
Implementace plánovacích nástrojů společnosti IBM/Oracle
Práce u klienta nebo v kanceláři dle potřeb aktuálních projektů
Práce po celé ČR, výjimečně též v zahraničí
Tvorba prezentací – presales aktivity

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání (obor IT nebo Finance) - vhodné i pro absolventy
Komunikativní znalost anglického jazyka – práce se zahraničními klienty
Pokročilá znalost MS Excel
Základní znalost práce s databází SQL
Znalost technologií IBM Cognos, Oracle Hyperion nebo SAP Business Planning velkou výhodou
Znalost některé z OLAP databázových technologií velkou výhodou
IT dovednosti a ochota učit se novým věcem
Časová flexibilita a komunikační dovednosti nutné
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení
Částečný home office
Práce pro významné klienty
Rozmanitá práce
Kariérní postup
Pravidelná školení, know-how společnosti
Vystupování na přednáškách, publikace do odborných časopisů
Řada zaměstnaneckých výhod a benefitů
Lokalita pracoviště – Praha 6 (Dejvice)
Nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

  • Sophia Solutions, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Evropská 33a, Praha 6 - Dejvice