Nabídka práce > zubní instrumentářka, zdravotní sestra, asistent do zubní ordinace

zubní instrumentářka, zdravotní sestra, asistent do zubní ordinace

Náplň práce

Asistence lékaři v zubní ordinaci, příprava nástrojů a materiálů, komunikace s pacientem, dezinfekce pracoviště, obsluha pracovních přístrojů, administrativní úkony.

Požadavky

Požadujeme zájem o obor a jeho znalost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, znalost práce na PC, příp. schopnost čtyřruční práce - asistence, ochotu se vzdělávat.

Nabízíme

Nabízíme práci v příjemném prostředí ve zdravotnickém zařízení s více jako 25 letou tradicí vybaveného nejmodernějšími technologiemi. Na našem pracovišti se nachází dvě ordinace a zubní laboratoř.

Další informace

Jedná se o jednosměnný provoz, 40 hodin týdně, nabízíme 2 pracovní pozice pro dlouholetou spolupráci. Těšíme se na zájemce o práci - zasílejte prosím životopisy na uvedený email.

Informace o pozici

  • KLINKOVSKAY s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: od 14000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, firemní pracovní oděv, školení, vzdělávání,...
  • Vhodné pro: zubní instrumentáři/ky, zdravotní sestry, zdravotní asistent/ky
  • Místo pracoviště: Zlín