Nabídka práce > Mzdová účetní

Mzdová účetní

Náplň práce

komplexní měsíční zpracování mezd zaměstnanců v požadované kvalitě a ve stanovených termínech
vedení mzdové agendy zaměstnanců a zadávání dat do systému Helios
vedení dokladů pro zdravotní pojištění, sociální pojištění a daně
provádění srážek ze mzdy, pojistného a daní
odesílání přihlášek/odhlášek SP a ZP
práce s datovou schránkou
měsíční reporty - odpracované hodiny, přesčasy, …
importy a exporty, práce s Excelem

Požadavky

SŠ ekonomického směru
praxe v oblasti mzdového účetnictví ve velké společnosti výhodou
zodpovědný přístup, pečlivost a samostatnost
znalost zákonů v oblasti zpracování mezd
znalost práce na PC
znalost systému Helios výhodou
zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
dynamickou osobnost odolnou pro práci pod tlakem

Nabízíme

zázemí nadnárodní firmy
příspěvek na telefon
možnost osobního i kariérního růstu
motivující systém odměňování a roční bonusy při splnění plánů
zaměstnanecké benefity (příspěvky na stravování,..)
příspěvek na penzijní připojištění
oblast Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: oblast Vysoké Mýto