Nabídka práce > FRONT OFFICE MANAGER DENTÁLNÍ KLINIKY

FRONT OFFICE MANAGER DENTÁLNÍ KLINIKY

Náplň práce

- Komunikace s pacienty (emailem, telefonicky, osobně)
- Zdvořilé a profesionální nakládání s dotazy pacientů
- Schopnost prezentovat poskytované služby na klinice příchozím či volajícím pacientům
- Správa rezervací pacientů
- Řízení příchodů a odchodů pacientů dle rezervačního systému; řešení problémů s opozdilci a osobami, které se nedostavili
- Zajištění vyplnění vstupního dotazníku a souhlasu s ošetřením všech nově příchozích pacientů
- Udržování záznamů klientské databáze
- Administrativní podpora sestřiček a lékařů
- Zpracování cenových návrhů na základě informací od lékařů
- Administrativní činnost spojená s chodem recepce a kliniky (příprava reportů, pošta atp.)
- Účtování pacientů a vedení klientských účtů, faktur a finančních záznamů
- Zpracování podkladů pro mzdovou účetní
- Kontrola a odesílání výkazů na zdravotní pojišťovny
- Práce s interním systémem XDENT
- Objednávky provozního zboží
- Objednávky zdravotnického materiálu
- Komunikace s vedením společnosti na denní bázi
- Prodej dentálních pomůcek přímo na recepci kliniky
- Poskytování informací k prodejní galerii a případný prodej obrazů v ní vystavených (přímo na recepci)
- Dohled nad čistotou a pořádkem prostor v průběhu dne a zajištění perfektního vzhledu recepce a zázemí

Požadavky

Požadujeme zájem o práci v moderní stomatologické klinice, pozitivní přístup k pacientům, komunikativnost, flexibilitu, preciznost a pečlivost, odolnost vůči stresu, velmi dobrou uživatelskou znalost PC, schopnost zvládat provozní agendu a znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem, benefity, osobnostní růst a možnost dalšího rozvoje jsou součástí konceptu.

Další informace

Více informací o klinice na www.csdc-clinic.cz

Informace o pozici

  • CSDC Praha s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - komunikativní úroveň
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Řevnická 1, Praha 5