Nabídka práce > TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝROBY - OBJ1424

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝROBY - OBJ1424

Náplň práce

- údržba technologických výrobních linek, dozor nad správným používání strojů v provozu
- sledování a optimalizace nákladů v údržbě
- řízení výrobní linky, plnění plánu
- kooperaci při zajištění technických modifikací a modernizace technologických zařízení při vývoji a realizaci nových plánů
- spolupráce při řízení výrobní dokumentace

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru, obor strojírenství, chemická technologie
- praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení používaných v chemickém průmyslu
- znalost anglického jazyka
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- možnost odborného a kariérního růstu
- motivující mzdové podmínky odpovídající kvalifikaci, délce praxe, znalostem a zkušenostem uchazeče
- motivační odměny měsíční, kvartální a roční, příspěvky na stravné, na dopravu do zaměstnání, penzijní připojištění, sportovní akce, 5 dní dovolené navíc atd.
- možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
- pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
- hlavní pracovní poměr
- pracoviště Bruntál

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 20000 - 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravné, pojištění, ubytování, bonusy
  • Místo pracoviště: Bruntál