Nabídka práce > SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC OBJ1451

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC OBJ1451

Náplň práce

- kontrola a schvalování laboratorních záznamů
- vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality (QC)
- validace analytických metod, včetně metod na AAS, ICP
- kontrola a schvalování postupů pro kontrolu kvality
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
- správa analytických přístrojů (AAS, ICP, automatické titrátory apod.)
- udržování metrologie v oddělení kontroly kvality

Požadavky

- VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou)
- výhodou praxe jako samostatný pracovník jakosti nebo metodik v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici
- znalost práce na PC
- znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS apod.), laboratorní zručnost
- znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP) výhodou
- znalost anglického jazyka

Nabízíme

- práci v prosperující společnosti, jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- možnost profesního růstu
- motivující mzdové podmínky v závislosti na kvalifikaci, praxi, znalostech a zkušenostech
- měsíční motivační odměny, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele, a jiné
- pracoviště Bruntál

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 25000 - 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravné, pojištění, ubytování, bonusy
  • Místo pracoviště: Bruntál