Nabídka práce > C/C++ embedded programátor (OBJ1082)

C/C++ embedded programátor (OBJ1082)

Náplň práce

- programování diagnostických, řídicích, a multimediálních systémů pro embedded zařízení s OS Linux
- prostředí drážní techniky pro domácí i světový trh
- analýzy a návrhy architektury aplikací
- implementace navržených řešení
- testování a nasazování vyvinutých produktů
- dokumentace včetně správy softwaru

Požadavky

- VŠ nebo SŠ elektrotechnického směru
- min. znalost AJ (čtení a psaní dokumentace)
- denní spolupráce s kolektivem programátorů
- komunikativnost, samostatnost v práci
- orientace v HW řešeních
- dobrá znalost C/C++
- znalost práce s verzovacími systémy SVN, CVS
- znalost práce s XML
- schopnost práce s OS Linux (práce s Bash skripty, překlady) výhodou
- znalost síťové komunikace (TCP/IP, sockets, webservices) výhodou
- znalost Qt knihoven výhodou
- zkušenost s vedením menšího vývojového týmu je výhodou

Nabízíme

- zázemí silné české společnosti
- zajímavou, smysluplnou a činorodou práci
- prostor pro kariérní rozvoj a získání zkušeností v oboru
- fair play
- firemní benefity (stravenky, roční bonusy, příspěvek na dopravu)
- 5 týdnů dovolené + 3. sick days
- zaškolení
- jazykové kurzy
- flexibilní pracovní dobu
- pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - čtení a psaní dokumentace
  • Plat: 30.000-40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, roční bonusy, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené + 3. sick days, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Praha