Nabídka práce > Wellness kouč/klientský poradce online

Wellness kouč/klientský poradce online

Náplň práce

Hledám několik šikovných spolupracovníků, kteří si chtějí přivydělat nebo hledají změnu. Flexibilní a časově efektivní práce v oboru wellness poradenství vedená od vlastního PC. Komunikace s klienty a kolegy je převážně online s využitím moderních komunikačních nástrojů a online podpory. Pro všechny činnosti vybrané uchazeče zaškolíme, po dobu zapracování vedení osobním poradcem.
Náplň práce: obsluha webových stránek, zajištění propagace, vedení konzultací s klienty (telefonicky nebo osobně), sestavení stravovacích plánů, servis klientům, obchod a vyřizování objednávek, vedení týmu.

Požadavky

Samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, kultivovaný projev
Aktivní znalost práce PC/net
Ochota učit se potřebným znalostem a dovednostem z oboru
Na VČ min. 2-3 hod. denně
Věk min. 18 let

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu
Práci převážně formou home office s online podporou
Atraktivní příjmové podmínky a motivační ohodnocení
Přátelský tým spolupracovníků
Kariérní a osobní růst
Možnost dlouhodobého uplatnění

Další informace

Pokud splňujete základní předpoklady, pošlete mi mail, obdržíte informace o průběhu výběru a zaškolení uchazečů. Zahájení činnosti ihned.

Informace o pozici

  • Wellness centrum - studio zdravé výživy
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: celá ČR - dle místa bydliště uchazeče