Nabídka práce > Aplikační specialista pro oblast SD, BW (OBJ651)

Aplikační specialista pro oblast SD, BW (OBJ651)

Náplň práce

- zajišťováni průběžných změn v systému
- rozvoj informačního systému se zaměřením na logistické procesy společnosti
- řízení vývoje programů a aplikačních modulů v prostředí SAPu
- práce v modulech SAP SD a BW

Požadavky

- středoškolské vzdělání
- praxi v modulech FI/CO nebo WM nebo PP nebo SAP, SD A BW
- zkušenost v oblasti podpory některého informačního systému
- znalost prostředí výroby, nejlépe se zkušeností v automobilovém průmyslu
- komunikativní angličtinu
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat a další benefity vázané na plnění ekonomických ukazatelů
- pololetní mimořádné odměny
- pravidelný růst průměrného výdělku
- pružná pracovní doba
- finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích, odměňování dárců kost. dřeně a krve
- dotovaný svoz zaměstnanců ze vzdálenějších lokalit
- pořádání sportovních akcí
- slevy od dodavatelů (slevy na služby mob. operátora, zájezdy smluv. CK)
- závodní stravování (dotované obědy, zázemí svačinových koutů, automaty na nápoje aj..)
- zdravotní a rehabilitační péče ( očkování proti chřipce zdarma, poukázky na rekondiční masáže..)
- dětská rekreace ( pořádání dětských táborů, příspěvky na dětskou rekreaci)
- získání seniorské pozice a odpovídající finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ-komunikativní
  • Plat: 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Viz kolonka Nabízíme
  • Místo pracoviště: Česká Lípa