Nabídka práce > Tlumočník/překladatel japonštiny OBJ1409

Tlumočník/překladatel japonštiny OBJ1409

Náplň práce

- překlady v rámci společnosti
- opora pro japonské zaměstnance

Požadavky

- komunikace v anglickém a japonském jazyce
- minimálně SŠ humanitního nebo ekonomického směru
- český jazyk - rodilý mluvčí výhodou
- prezentační dovednosti a umění jednat s lidmi
- zodpovědnost, spolehlivost a ochota k vysokému nasazení
- práce s PC – MS Office, Internet
- řidičský průkaz B

Nabízíme

- interesantní práce v automobilovém průmyslu
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- stravování v závodní jídelně
- dovolená navíc za odpracované roky a další benefity

Další informace

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Japonský jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Zruč nad Sázavou