Nabídka práce > Samostatný/á účetní OBJ1408

Samostatný/á účetní OBJ1408

Náplň práce

- zodpovědnost za korektní účtování dle předpisů
- odpovědnost za evidenci závazků
- platební styk společnosti
- ostatní účetní agenda (účtování faktur za služby, cestovné, dohadné položky a časové rozlišení, bankovní účty)
- spolupráce při zajištění daňové agendy společnosti (DPH a silniční daň) ve spolupráci s externím daňovým poradcem
- účtování mezd
- spolupráce na agendě majetku

Požadavky

- práce na PC
- SŠ vzdělání
- AJ-komunikativní
- zodpovědnost, spolehlivost
- řidičský průkaz B

Nabízíme

- interesantní práce v automobilovém průmyslu
- seberealizace a další kariérní růst
- přátelská a týmová atmosféra
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- stravování v závodní jídelně
- dovolená navíc za odpracované roky a další benefity

Další informace

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci.
Náš zkušený tým personalistů je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše personální agentura a její obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Nasloucháme pozorně Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ-komunikativní
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Zruč nad Sázavou