Nabídka práce > Inženýr řídících systémů OBJ1098

Inženýr řídících systémů OBJ1098

Náplň práce

- nové investiční projekty
- trvalé zlepšování stávajících technologií
- pracovní postupy a tvorba technické dokumentace
- spolupráce s externími společnostmi a dodavateli
- vývoj, implementace a testování řídících programů pro PLC zařízení
- diagnostika poruch a jejich odstraňování
- vytváření a vedení technické dokumentace
- podílení se na uvádění PLC zařízení do provozu

Požadavky

- min. SŠ nebo odborné vyučení s maturitou
- AJ středně pokročilý
- praxe ve vývoji a aplikaci systémů

Nabízíme

- možnost pracovat v dlouhodobě prosperující mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- stravenky 90kč
- dobré finanční ohodnocení, 13. Plat
- unišeky
- příspěvek na penzijní připojištění
- místo pracoviště Litvínov

Další informace

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci.
Náš zkušený tým personalistů je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše personální agentura a její obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Nasloucháme pozorně Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Litvínov