Nabídka práce > Referent/ka-fakturant/ka

Referent/ka-fakturant/ka

Náplň práce

• zpracování, kontrola a účtování vydaných faktur
• smluvní agenda (příprava podkladů, návrhů smluv, jejich evidence ….)
• agenda cestovních dokladů
• archivace dokladů související se zpracovanými agendami
• dále pak práce s informačním systémem, úzká spolupráce s hlavní účetní, aj.

Požadavky

• SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou (vhodné i pro čerstvé absolventy se zájmem o účetní
problematiku)
• zkušenosti, praxe v účetní problematice
• znalost informačního systému KTKw výhodou
• znalost práce s PC
• znalost produktů MS Office (MS Excel, Word)
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zájem o účetnictví, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ochotu
učit se nové věci
• základní znalost alespoň jednoho světového jazyku výhodou

Nabízíme

• příjemné pracovní prostředí a zázemí zdravotnického zařízení
• zaškolení a profesní rozvoj, možnost získání praxe a nových zkušeností
• zaměstnanecké benefity: zvýhodněné stravování, zařazení do zaměstnaneckého programu
pro využívání mobilních služeb
• mladý kolektiv
• 25 dní dovolené

Další informace

Náležitosti přihlášky uchazeče:
• jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče
• státní příslušnost a místo trvalého pobytu uchazeče
• číslo OP, telefonní spojení, e-mailová adresa
• datum a podpis uchazeče

Doklady, které je nutné doložit k přihlášce:
• životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
• výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce
• kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
• vyplněný personální dotazník (tiskopis je umístěn na www.nemrum.cz )

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.
Lhůta pro podání přihlášky: Nejpozději 20.09.2017 do 12.00 hod
Forma přihlášky: Písemná (včetně vyplněného personálního dotazníku)
Místo a způsob podání přihlášky: Lužická nemocnice a poliklinika, a.s., Jiráskova 1378/4, 40801 Rumburk (ředitelství nemocnice - sekretariát ředitele), osobně nebo prostřednictvím pošty v uzavřené obálce označené „Neotvírat VŘ referent/ka – fakturant/ka.“
Adresa, na kterou se přihláška odesílá: Lužická nemocnice a poliklinika, a.s., Jiráskova 1378/4, 40801 Rumburk (ředitelství nemocnice - sekretariát ředitele)

Bližší informace o druhu práce podá:

Ing. Radka Pešková, PhD., ekonomicko-organizační náměstek ředitele společnosti, tel: 412 359 525
Mgr. Petr Dubravec, ředitel společnosti, tel.: 412 359 520

Informace o pozici

  • Lužická nemocnice a poliklinika, a.s.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: základní znalost alespoň jednoho světového jazyku výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zvýhodněné stravování, zařazení do zaměstnaneckého programu pro využívání mobilních služeb, 25 dní dovolené
  • Vhodné pro: SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou (vhodné i pro čerstvé absolventy se zájmem o účetní problematiku)
  • Místo pracoviště: Rumburk