Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA - VÝPOMOC

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA - VÝPOMOC

Náplň práce

• administrativní podpora svěřeného úseku – vytváření a příprava dokumentace pro výrobu
• podpora při plánování výroby
• práce v interním systému (Oracle, Audros)
• administrativa spojená s oddělením - tisk výrobních příkazů, inspekčních protokolů, štítků,..
• příprava prezentací, reportů, případně statistik dle pokynů nadřízeného

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v administrativě, vhodné pro studenty (jedná se o zástup za dovolenou)
• orientace v ERP systému Oracle výhodou
• uživatelská znalost práce s MS Office
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

• zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
• odpovídající finanční ohodnocení
• přátelský kolektiv
• kvalitní pracovní zázemí v kancelářích v Horních Počernicích
• spolupráci na cca 20 - 40 hodin týdně (docházka nejlépe každý den)
• nástup dle potřeby na zapracování (15.9.)a dále pak práce od 26.9. do 10.10.

Informace o pozici

  • Sécheron Tchequie, spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 110 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Horní Počernice