Nabídka práce > CAE ENGINEER - (OBJ364)

CAE ENGINEER - (OBJ364)

Náplň práce

• samostatné plánování a provádění náročných termálních a mechanických analýz s pomocí numerických metod (FEA)
• vyhodnocení s ohledem na dostatečnou provozní únavovou životnost (HCF)
• interpretace a hodnocení výsledků simulace i interní a externí prezentace výsledků a doporučení
• zlepšování používaných metod porovnáním s výsledky zkoušek
• aktivní přispění k optimalizaci výrobku nezávislým vývojem konstrukčně-mechanických modifikací projektu
• úzká spolupráce s projektovými manažery různých obchodních jednotek skupiny v týmu projektantů, zkušebních inženýrů a vývojářů

Požadavky

• VŠ vzdělání (strojní inženýrství, technologie pro automobilový průmysl, letectví, fyzika)
• znalosti v oboru technická mechanika, termodynamika, materiály a únavová analýza
• zkušenosti s aplikací softwaru FEA, jako PERMAS nebo ANSYS
• orientace v softwaru pro hodnocení provozní únavy materiálů, jako hbm nCode, DesignLife, meshing software i 3D CAD s CATIA
• znalosti procesů v rámci vývojového prostředí
• dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (němčina vítána)
• spolehlivost, samostatnost a schopnost týmové práce

Nabízíme

• zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti
• motivační finanční ohodnocení
• zaměstnanecké benefity vycházející z Kolektivní smlouvy
• penzijní připojištění, životní pojištění, závodní stravování, příspěvek na dětskou rekreaci, účast na programu Zdravá firma aj.
• možnost profesního růstu
• spolupráci na různých zajímavých projektech
• jazyková a odborná školení
• pracoviště Ústí nad Labem

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 40 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem