Nabídka práce > Specialista zákaznické péče - PRAHA (až 40.000 Kč/měsíc)

Specialista zákaznické péče - PRAHA (až 40.000 Kč/měsíc)

Náplň práce

- Komunikovat se zákazníky, kteří se na naši firmu sami obrátili
- Poskytovat zákaznický servis - informovat o podmínkách prodeje, či výkupu vozů a následně domlouvat schůzky pro naše prodejce.

Požadavky

- Pozitivní přístup
- Chuť učit se novým věcem
- Chuť si vydělat a něco pro to udělat

Nabízíme

- Mzdu až 40.000 Kč, která se skládá z fixní a provizní části
- Kompletní zaškolení, včetně doplňujících školení vlastní tréninkové akademie. Staneš se profíkem v oblasti komunikace se zákazníkem.
- Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Možnost seberealizace a kariérní růstu pro každého, kdo má chuť se zlepšovat.
- Motivační programy, soutěže a teambuildingové akce
- Neformální firemní kulturu
- Zajímavou práci a skvělou partu lidí kolem sebe
- Podporu od nadřízeného v každém okamžiku
- Pro mimopražské zajistíme firemní ubytování

Další informace

Hledáme nové kolegy, kteří budou poskytovat informace zákazníkům a rezervovat termíny shůzek pro kolegy na našich pobočkách - telefonická komunikace pouze s klienty, kteří nás sami kontaktují (příchozí linka). Nabízíme stabilní práci - smlouva je na HPP na dobu neurčitou, motivující finanční ohodnocení (až 40.000 Kč). Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe, vše Vás naučíme. Nástup dohodou.

Informace o pozici

  • AAA Auto International a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština/slovenština - rodilý mluvčí
  • Plat: až 40.000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu, GPS a další), slevy pro sportovně založené – Multisport karta, zvýhodněné firemní telefonní tarify pro soukromé účely, autoškola a kondiční jízdy se slevou a další.
  • Vhodné pro: i pro absolventy bez praxe
  • Místo pracoviště: Dopraváků, Praha 8