Nabídka práce > VEDOUCÍ FARMACEUTICKÉ VÝROBY OBJ1372

VEDOUCÍ FARMACEUTICKÉ VÝROBY OBJ1372

Náplň práce

- realizace plánů výroby
- ideální využití výrobních kapacit, analýza potřeb oddělení
- nastavení a analýza procesů ve výrobě
- odstranění nedostatků
- schvalování plánů
- zavádění nových technik, postupů a technologií
- tvorba a dodržování rozpočtu investic
- přímé vedení malého týmu lidí, zodpovědnost za odd. výroby – 65 zaměstnanců
- navrhování změn v prováděných činnostech a procesech
- analýza procesů
- příprava, plánování a provádění ojedinělých aktivit (investiční akce, validace, kvalifikace)

Požadavky

- VŠ vzdělání
- několik let praxe v řízení výroby v provozu chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském
- znalost a zkušenost s aplikací principů SVP/GMP velkou výhodou
- manažerská zkušenost (ideální vedení liniových manažerů)
- komunikativní AJ

Nabízíme

- zajímavá práce v stále rozvíjející se mezinárodní farmaceutické firmě
- motivační finanční ohodnocení
- práce v moderním a čistém prostředí
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- firemní benefity, jazykové vzdělávání
- lokalita Brno-město

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ - komunikativní
  • Plat: 30.000 – 50.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno