Nabídka práce > Vývojový elektronik OBJ682

Vývojový elektronik OBJ682

Náplň práce

- výroba a osazování vzorků desek plošných spojů
- návrh technické dokumentace pro vývoj spojů
- výroba a zapojování zařízení pro vývoj
- zajištění testování svazků k testování elektroniky
- objednávání a doplňování chybějícího elektroinstalačního materiálu
- spolupráce s vývojovými spolupracovníky z dalších poboček a dodavateli

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru elektro
- praxe z oblasti elektroniky
- schopnost samostatně řešit úkoly
- tvořivost a schopnost nalézt vhodné řešení problémů
- znalost AJ/NJ středně pokročilá
- otevřenost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

- možnost profesního a kariérního růstu
- získání 13. a 14. platu dle odvedené práce
- podpora při relokaci
- 25 dní dovolené
- pružná pracovní doba
- bonusy (zdravotní příplatek, podpora při dojíždění, penzijní připojištění, …)
- lokalita – oblast Jihlava

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jihlava