Nabídka práce > DESIGN SPECIALISTA/KA - (OBJ283)

DESIGN SPECIALISTA/KA - (OBJ283)

Náplň práce

• design a vývoj tepelných výměníků
• analýza technické specifikace zákazníka
• SW simulace, vytváření 3D a 2D výkresů
• komunikace se zákazníky, dodavateli a technologickým centrem v Japonsku
• design, výroba a vývoj prototypů
• účast na APQP, příprava dokumentů (FMEA, apod.)
• design obalů pro nové produkty, příprava instrukcí na balení

Požadavky

• VŠ – strojní ( příp. jiná VŠ technického zaměření )
• AJ – aktivní znalost včetně technických termínů
• NJ – výhodou
• CAD - uživatelská znalost, CATIA – výhodou, MS Office
• řidičský průkaz skup. B
• komunikativnost, flexibilitu
• nástup ihned

Nabízíme

• zázemí mezinárodní společnosti
• věrnostní bonus
• dotované stravné
• týden dovolené navíc
• příspěvek na penzijní připojištění
• studijní volno, příspěvek na jazykové kurzy
• pracoviště Kladno

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35 000 - 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kladno