Nabídka práce > Specialista call centra

Specialista call centra

Náplň práce

* Komunikace se zákazníky, kteří projevili zájem o půjčku
* Zodpovědnost za zpracování žádostí o půjčku u přidělených klientů
* Telefonická verifikace aplikačních dat
* Úzká spolupráce se zkušenými kolegy – seniory v oblasti poskytování půjček
* Práce s interní databází

Požadavky

Ideální kandidát má:
* SŠ vzdělání s maturitou
* Praxi v poskytování spotřebitelských úvěrů nebo finančních produktů - není nutné, vše tě naučíme
* Praxi ve schvalování půjček - je velkou výhodou
* Výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti
* Příjemný hlasový projev
* Klientsky orientovaný přístup
* Ochotu učit se a rozvíjet

Nabízíme

* Nadstandardní platové ohodnocení
* Dynamické a kvalitní moderní pracovní prostředí v centru Prahy
* Profesionální přístup a zároveň přátelský kolektiv
* Možnost dlouhodobého uplatnění v rámci celé společnosti
* Občerstvení na pracovišti
* Firemní akce a teambuildingy

Další informace

Jsme Orange finance s.r.o., zahraniční společnost, která poskytuje klientům rychlý a pohodlný přístup k finančním službám prostřednictvím internetu. Do našeho týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na níže uvedenou pozici. Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Informace o pozici

  • Orange finance s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ, RJ (není podmínkou)
  • Plat: 20 000 - 26 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventa
  • Místo pracoviště: Praha