Nabídka práce > ASISTENT/KA PRODEJE

ASISTENT/KA PRODEJE

Náplň práce

- osobní a telefonická komunikace se zákazníky a dodavateli
- prodej a poradenství
- zpracování cenových nabídek a vyřizování objednávek
- práce v obchodním systému Soft4Sale
- vystavování faktur
- logistika

Požadavky

- výborné komunikační dovednosti, pečlivost a spolehlivost
- příjemné, vstřícné a reprezentativní vystupování
- zkušenost s prodejem zboží
- uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme

Co pro Vás může být zajímavé?
- zázemí stabilní firmy
- práce v neformálním a přátelském prostředí
- pracoviště v centru Brna
- nástup nejlépe ihned nebo dle dohody
- pracovní smlouva
- volné víkendy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
- příspěvek na dovolenou, kulturu a sport

Další informace

Máte chuť pracovat v úspěšné a stabilní firmě?

Jsme obchodní společnost Marouk a od roku 2009 nabízíme komplexní služby v oblasti sezení a vybavení kancelářským nábytkem. Našim klientům zajišťujeme odborné poradenství při výběru židlí a nábytku do kanceláří s ohledem na vzhled i zdravotní hledisko.

Informace o pozici

  • Maoruk s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, Volné víkendy, Příspěvek na dovolenou, Práce na zdravotních zidlích
  • Místo pracoviště: Cejl 62b - Prodejna kancelářského nábytku a židlí Marouk