Nabídka práce > Developer SW-OBJ1559

Developer SW-OBJ1559

Náplň práce

- analýza zákaznických požadavků a jejich zpracování
- tvorba a konfigurace dat
- spolupráce s ostatními vývojovými lokacemi
- podpora sériové výroby

Požadavky

- ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického nebo příbuzného oboru
- znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- orientace v oblasti číslicové a mikroprocesorové techniky
- znalost programovacích jazyků Perl, C++, VBA
- znalost Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint)
- ochotu pracovat v týmu
- schopnost komunikace, odpovědnost

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- balíček Benefit Plus v hodnotě 5 000 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
- příspěvek na závodní stravování formou stravenek
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 700 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
- sickdays
- příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.)ve výši až 20 750 Kč za rok
- slevové programy u všech tří mobilních operátorů
- různé sezónní slevové nabídky (např. BestDrive, HP apod.)
- v zimních měsících možnost očkování proti chřipce
- možnost interního vzdělávání – technické znalosti, soft skills apod.
- odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea (od 7 500 Kč)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ/NJ
  • Plat: 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha-východ