Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY - (OBJ470)

INŽENÝR KVALITY - (OBJ470)

Náplň práce

• zabezpečování a kontrola systému kvality
• školení v oblasti nástrojů kvality a systému kvality
• řešení neshod ve výrobě a zákaznických reklamací
• účast na interních, externích a dodavatelských auditech
• zlepšování a zavádění systému
• analýzy plnění cílů kvality, reporting centrálnímu vedení

Požadavky

• VŠ/SŠ technického směru.
• praxe na obdobné pozici (výhodou v automotive)
• znalost standardů systému TS 16949,
• znalost metod kvality – 8D, FMEA, PPAP
• analytické myšlení
• komunikativní znalost angličtiny
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
• aktivní přístup

Nabízíme

• profesionální kolektiv
• zajímavou a různorodou práci
• podporu osobního růstu a další vzdělávání
• odpovídající finanční ohodnocení
• firemní benefity
• nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• pracoviště Chomutov

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 40 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Chomutov