Nabídka práce > Projektant elektro OBJ529

Projektant elektro OBJ529

Náplň práce

• tvorba projektové dokumentace slaboproud/silnoproud
• návrhy technického řešení
• odborná podpora při tvorbě nabídek
• příprava a realizace samotných projektů - aktivní komunikace se zákazníky v NJ či AJ
• práce v programu E-plan, AutoCAD, ECSCAD, ELCAD

Požadavky

• SŠ (VŠ) vzdělání v elektrotechnickém oboru
• německý jazyk nebo anglický jazyk aktivně psaní i mluvení
• znalost alespoň některého z grafických programů: E-plan, AutoCAD, ECSCAD, ELCAD apod.
• dobrá orientace v technické dokumentaci pro technologie v energetice a průmyslu
• schopnost týmové spolupráce
• časová flexibilita a ochota cestovat
• Řidičský průkaz - skupina "B

Nabízíme

• bonusy a prémie
• mobilní telefon
• notebook
• příspěvek na penzijní a životní připojištění
• 5 týdnů dovolené + 5 dní Sickdays
• vzdělávací kurzy a školení
• stravenky
• pracoviště Praha 3

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30 000 - 40 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha