Nabídka práce > Samostatný sběr petičních podpisů

Samostatný sběr petičních podpisů

Náplň práce

Máte chuť podpořit Vratislava Kulhánka jako kandidáta na prezidenta?
Chcete si vydělat VELMI zajímavé peníze?
Budete pracovat samostatně a v době, kterou si sami zvolíte!

Co vás čeká?

Činnosti sběrače petičních podpisů:
Aktivní oslovování osob za účelem vyplnění petičního archu pro prezidentskou volbu.
Představení pana Vratislava Kulhánka jako kandidáta na prezidenta, osobnosti s širokými zkušenostmi z businessu a sportovce.
Samostatná aktivita, možnost pracovat kdykoli a kdekoli.

Požadavky

Věk minimálně 16 let
Kvalitní komunikativní schopnosti, časovou flexibilitu, zodpovědnost k práci
Poctivost a spolehlivost

Výhodou:
Zkušenost se sběrem podpisů
Časová flexibilita a zaměření na výkon
Snaha spolupracovat dlouhodobě

Nabízíme

Práci na prezidentské kampani
Možnost pracovat kdekoli v rámci ČR
Při stabilní spolupráci možnost odměny v řádech desítek tisíců korun měsíčně
Výkonová odměna 50 Kč za unikátní podpis na petičním archu
Výplata vždy 2x měsíčně
Možnost navazující práce na pravidelných kontinuálních projektech

Informace o pozici

  • ODA
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 50 Kč / podpis
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Česká republika - kdekoli