Nabídka práce > Obchodní zástupce v cestovním ruchu

Obchodní zástupce v cestovním ruchu

Náplň práce

Hledáme posilu do obchodního týmu. Pokud máte obchodního ducha a baví Vás komunikace s lidmi a práce v cestovním ruchu, můžete se i Vy přidat do našeho týmu a podílet se na rozvoji služby planujvylety.cz po celé ČR.

Požadavky

Proaktivní, samostatná a spolehlivá osoba
Velmi dobré komunikativní dovednosti
Příjemné a profesionální vystupování
Uživatelská znalost PC, MS Office, dobrá orientace na internetu.

Výhodou jsou zkušenosti z oblasti cestovního ruchu.

Nabízíme

Mimo finančního ohodnocení, které se skládá z fixní části a provize, Vám bude odměnou zajímavá práce, možnost podílet se na skladbě nabídky a být pánem svého času. Sídlíme v Praze, avšak můžete se zapojit z jakéhokoliv místa v ČR, neboť práce se dá dělat i z domova po telefonu. Kolik si vyděláte, bude záležet jen na Vás.

Informace o pozici

  • Vlapon Innovation
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: 15.000 - 25.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: absolventy, MD
  • Místo pracoviště: Praha i celá ČR