Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR - (OBJ522)

PROCESNÍ INŽENÝR - (OBJ522)

Náplň práce

• vytváření technologických postupů výroby a jejich ověřování
• design, vývoj, nákup a údržba přípravků a nářadí
• APQP, vedení dokumentace FMEA, CP, atd.
• konstrukce přípravků, spolupráce s dodavateli
• zavádění nových modelů do hromadné výroby
• analýza chyb s využitím statistických metod
• reportování a analýza výsledků jednotlivých projektů
• účast na týmových projektech ( QMS, EMS, OHSAS )

Požadavky

• SŠ/VŠ – strojní ( příp. jiná VŠ technického zaměření)
• 2 roky praxe (v automobilovém průmyslu výhodou)
• AJ – pokročilá znalost
• AutoCAD 2D - uživatelská znalost
• MS Office – uživatelská znalost
• řidičský průkaz sk.B
• aktivní zájem o techniku/výrobu, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

• zázemí mezinárodní výrobní společnosti
• věrnostní bonus
• dotované stravné
• týden dovolené navíc
• příspěvek na penzijní připojištění
• studijní volno
• pracoviště Kladno

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 50 000 - 55 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kladno