Nabídka práce > samostatný expert v oblasti využívání přírodních zdrojů s důrazem na biodiverzitu

samostatný expert v oblasti využívání přírodních zdrojů s důrazem na biodiverzitu

Náplň práce

- zpracování odborných analýz a studií v oblasti udržitelného využívání přírodních zdrojů
- vyhledávání a příprava nabídek služeb společnosti
- reprezentace společnosti na jednáních
- nástup ihned nebo od 1.1.2018

Požadavky

- VŠ vzdělání, praktické zkušenosti odpovídající budoucí pracovní náplni
- perfektní přehled v legislativě ČR a EU zaměřené na ochranu přírodních zdrojů (EU Nature Directives, EU Water Framework Directive, a další)
- výbornou znalost angličtiny, znalost jiného světového jazyka nebo ruštiny výhodou
- časovou flexibilitu umožňující plnění výjimečných úkolů

Nabízíme

- plat dle kvalit uchazeče, adekvátní technické vybavení
- profesionální pracovní podmínky ve výjimečném týmu s dobrými mezilidskými vztahy
- možnost flexibilní pracovní doby (40 hodin týdně) kombinující práci v kanceláři v centru Prahy a práci z domova
- profesní růst

Další informace

Detailní motivační dopis a aktuální životopis (v českém nebo anglickém jazyce, obsahující kontakty, na nichž je možno ověřit reference) posílejte do 18.9.2017 na email info@dhpconservation.com. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se bude konat 25.9.2017 v dopoledních hodinách na adrese společnosti.

Informace o pozici

  • DHP Conservation s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: výborná znalost angličtiny, znalost jiného světového jazyka nebo ruštiny výhodou
  • Plat: dle kvalit uchazeče
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: adekvátní technické vybavení
  • Místo pracoviště: Pobřežní 18/16