Nabídka práce > ředitel/ředitelka

ředitel/ředitelka

Náplň práce

- spoluvytváření a naplňování strategického plánu organizace,
- celková koordinace aktivit organizace, řízení zaměstnanců
- komunikace a rozvíjení vztahů se strategickými partnery
- rozvíjení fundraisingu, spolupodílení se na získávání projektů a zakázek
- rozvíjení PR strategie organizace, komunikace s médii
- reprezentace organizace na jednáních
- naplňování povinností dle stanov organizace
- nástup možný ihned, nejpozději od 1.1.2018

Požadavky

- VŠ vzdělání, praktické zkušenosti odpovídající budoucí pracovní náplni
- systematičnost, schopnost plánování bez omezování kreativity, vysvětlování úkolů a cílů, řešení problémů, asertivitu
- otevřenost, akceptace (většinových) postojů členů, komunikativnost a nadhled, vůli jít do rizika, empatie, nadšení a smysl pro humor
- schopnost pojmenovávání problémů, dávání zpětné vazby, delegování práce, reprezentace a vybudování jména, ochotu podílet se na dalších aktivitách organizace
- znalost NNO a financování ochrany přírody, zkušenosti s finančním řízením výhodou
- přehled v legislativě ČR a EU zaměřené na ochranu přírody výhodou
- schopnost komunikace v angličtině, znalost jiného světového jazyka výhodou
- časovou flexibilitu umožňující plnění výjimečných úkolů

Nabízíme

- v rámci neziskové sféry nadprůměrný plat s možností růstu, kvalitní technické zázemí
- profesionální pracovní podmínky ve výjimečném týmu
- možnost flexibilní pracovní doby (40 hodin týdně) kombinující práci v kanceláři v centru Prahy a homeworking
- profesní růst

Další informace

Detailní motivační dopis a aktuální životopis posílejte do 25.9.2017 na email předsedy výboru organizace david.pithart@beleco.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se bude konat na konci září na adrese společnosti.

Informace o pozici

  • Beleco z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: schopnost komunikace v angličtině, znalost jiného světového jazyka výhodou
  • Plat: - v rámci neziskové sféry nadprůměrný plat s možností růstu
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: kvalitní technické zázemí
  • Místo pracoviště: Slezská 125, 130 00 Praha 3