Nabídka práce > Projektový manažer/ka

Projektový manažer/ka

Náplň práce

Poradenská a projektová činnost v oblasti dotačních programů IROP, PRV
Komunikace se subjekty a občany v území MAS
Příprava a realizace osvětových a vzdělávacích akcí
Zabezpečení realizace SCLLD

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání
Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost, schopnost práce v týmu, trestní bezúhonnost, ochotu cestovat
Znalost práce na PC (MS Office, outlook)
Řidičský průkaz skupiny B, možnost využití vlastního automobilu pro pracovní cesty po regionu

Nabízíme

Zajímavou práci v oblasti regionálního rozvoje a dotačního managementu
Odpovídající platové ohodnocení
Pružnou pracovní dobu
Úplný pracovní úvazek, v případě domluvy i zkrácený
Možnost nástupu říjen/listopad 2017 nebo i dříve

Další informace

Výhodou: praxe v oblasti dotační politiky a přehled o dění v regionu MAS

Informace o pozici

  • MAS Brdy, z.ú.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Jince