Nabídka práce > Finanční poradce / finanční poradkyně

Finanční poradce / finanční poradkyně

Náplň práce

Schůzky s klienty, tvorba analýz a administrativní práce, servis svého kmene klientů.

Požadavky

• Řidičský průkaz skupiny B
• Trestní bezúhonnost
• Minimálně střední vzdělání s výučním listem
• Příjemné vystupování a komunikativnost
• Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

• Veškeré zaškolení a registrace zdarma
• Klientský kmen
• Firemní mobilní tarif
• Firemní mobil, popřípadě notebook
• Vlastní kancelář
• Různé motivace a prémie

Další informace

Chceš být finančně nezávislí a znalý? Chceš pracovat ve světě financí? Hledáme nového spolupracovníka do nově otevřených moderních kanceláří v Malenovicích.

V případě zájmu o pracovní pozici, posílejte svůj strukturovaný životopis. Dosazení na pracovní místo bude probíhat formou pracovního pohovoru

Informace o pozici

  • SMS finanční poradenství a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Vlastní kancelář, firemní tarif, mobil, tiskárna, notebook, klientský kmen.
  • Místo pracoviště: Zlín - Malenovice