Nabídka práce > VÝVOJÁŘ v C# (OBJ175)

VÝVOJÁŘ v C# (OBJ175)

Náplň práce

-vývoj nového komplexního SW pro sběr a zpracování dat
-uplatnění v oblasti vývoje, analýzy (aplikačního návrhu) a tvorby uživatelského rozhraní

Požadavky

-schopnost analytického myšlení a týmové spolupráce
-dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem)
-znalost .NET (C#, Visual Studio)
-alespoň pasivní znalost angličtiny
-ochotu se stále učit
-spolehlivost
-5 let praxe
-senior v IT
-znalost relačních databází (návrh, správa - zejména MS SQL)
-znalost OOP, návrhových vzorů, dependency injection
-využijeme zkušenosti s ORM nástroji (NHibernate, Entty Framework)
-výhodou zkušenosti s praktikováním TDD
-výhodou zkušenosti s nástroji jako e SVN, Jira, práce s Wiki, MS build neboAnt,
-dovednosti v oblasti user experince design a grafiky

Nabízíme

-práci v malém a mladém kolektivu praktikujícím SCRUM
-prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj
-možnost částečné práce z domova (po zapracování)
-Dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
-zajímavé finanční ohodnocení
-pracoviště Praha 9

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Ostatní,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 55 000 - 65 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha