Nabídka práce > Mistr elektromontáže s NJ – OBJ581

Mistr elektromontáže s NJ – OBJ581

Náplň práce

-vedení týmu elektromontérů (cca 8 lidí)
-řízení a technické vedení elektromontážních prací
-včasné plánování a rozvrhování práce svých podřízených a plánování dalšího vzdělávání
-účast na technickém a konstrukčním řešení vedení kabeláže - znalost technické dokumentace podmínkou
-odpovědnost za kontrolu úplnosti a funkčnosti řešení
-odpovědnost za kvalitu a dodržování termínů elektromontáže
-spolupráce s ostatními odděleními výroby
-reporting vedoucímu výroby

Požadavky

-ideálně SOU (strojní zaměření výhodou)
-nutná praxe ve výrobní společnosti
-zkušenost s vedením lidí
-osobnost s přirozenou autoritou
-aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
-organizační schopnosti, schopnost operativního myšlení
-znalost systému SAP výhodou
-komunikativní znalost NJ

Nabízíme

-motivující platové ohodnocení
-roční odměny
-zázemí silné firmy orientované na kvalitu a spokojenost
-zvyšování kvalifikace
-jazykové kurzy
-25 dní dovolené
-místo výkonu práce v oblasti Poděbrad

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Plat: 30 000 - 40 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Poděbrady