Nabídka práce > FRÉZAŘ,SEŘIZOVAČ NA CNC (OBJ413)

FRÉZAŘ,SEŘIZOVAČ NA CNC (OBJ413)

Náplň práce

-obsluha CNC strojů
-znalost systému CNC frézování dle dodaných dat /2D, 3D/
-vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D
-zakázková výroba, co kus - to originál

Požadavky

-vyučení v technickém oboru
-min. 2 roky odborné praxe v oboru frézování
-znalost řídícího systému Heidenhain výhodou
-12ti hodinové směny

Nabízíme

-nástup IHNED
-moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
-možnost kariérního a odborného růstu
-bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
-zvláštní příplatky
-příspěvek na stravování
-příspěvek na telefon
-příspěvek na penzijní připojištění
-příspěvek na sportovní aktivity
-roční bonus za splnění pracovního fondu
-odměny při pracovních a životních jubileích
-pracoviště okr. Ústí nad Orlicí, kraj Pardubický

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: vyučení v technickém oboru
  • Plat: 20 000 - 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí