Nabídka práce > ASISTENT/KA ODDĚLENÍ (OBJ41)

ASISTENT/KA ODDĚLENÍ (OBJ41)

Náplň práce

-objednávání služeb u dodavatelských firem, komunikace s dodavateli
-komunikace s klienty společnosti (převážně mailová)
-práce s informačním systémem Helios a programem MS Office (Excel, Word, Outlook)
-administrativní podpora oddělení BOZP

Požadavky

-SŠ vzdělání; SŠ s maturitou výhodou
-organizační a komunikační schopnosti
-samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup
-proaktivita, schopnost učit se novým věcem
-znalost MS Office s důrazem na MS Excel (jednoduché vzorce, filtry atp.)

Nabízíme

-odměnu s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
-možnost kariérního a profesního růst v rámci společnosti
-možnost individuálně dohodnout délku pracovní doby
-profesionální pracovní prostředí
-(možnost na 4 hodiny denně nebo 2-3 dny v týdnu celé)
-pracoviště Praha 9

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání
  • Plat: 10 000 - 15 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Tato pozice je určená pro tělesně handicapované uchazeče!
  • Místo pracoviště: Praha