Nabídka práce > KONSTRUKTÉR 3D (OBJ84)

KONSTRUKTÉR 3D (OBJ84)

Náplň práce

-Návrhy konstrukčních změn
-Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu
-Spolupráce s vývojovým oddělením mateřské firmy v Rakousku
-Po zapracování možnost konstrukce moderní chladící techniky a zařízení

Požadavky

-VŠ / SŠ technického směru (strojírenství, chladírenská technika, elektro)
-Znalost systému Creo (dříve ProEngineer), popř. Inventor, Solidworks, Catia nebo Solid
Edge
-Znalost němčiny nebo ochota se jazyk během 1. roku doučit (zaplatíme Vám jazykové
kurzy)
-Praxe v konstrukci výhodou

Nabízíme

-Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče (máme více volných míst)
-Nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti
-Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
-Možné zaškolení u mateřské firmy v Rakousku
-Jazykové a odborné vzdělávání
-Dotované stravování
-5 týdnů placené dovolené
-Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
-Příspěvek na dojíždění
-Příspěvek na bydlení
-Pracoviště okr. Český Krumlov

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: VŠ / SŠ technického směru (strojírenství, chladírenská technika, elektro)
  • Požadované jazyky: Německý jazyk
  • Plat: 25 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: ČESKÝ KRUMLOV