Nabídka práce > SHIFT LEADER Bageterie Boulevard

SHIFT LEADER Bageterie Boulevard

Náplň práce

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející koncept restaurací rychlého občerstvení. V současné době je otevřeno více než 25 poboček v rámci České republiky a zahraničí.

Chcete se stát součástí expanze Bageterie Boulevard? Hledáme nové vedoucí směny pro nové i stávající pobočky Bageterie Boulevard. Připojte se k nám do týmu a získejte cenné zkušenosti přímo v provozu našich poboček.

Vaší náplní práce bude:
- dohled nad restaurací, která musí skvěle fungovat
- zodpovědnost za kvalitu vydávaných produktů i zákaznického servisu - chceme být nejlepší
- organizace a motivace týmu
- školení nových zaměstnanců tak, aby se z nich stali profesionálové
- aktivní spolupráce na výrobě našich baget pro naše zákazníky s ostatními kolegy

Požadavky

Požadujeme:
-zkušenost s vedením týmu
-ochotu a chuť se dál rozvíjet
-proaktivní přístup a časovou flexibilitu
-velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
-ochotu pracovat ve směnném provozu
-trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme:
-výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry
- jasné mzdové podmínky odpovídající dosaženým výsledkům
- smlouvu na dobu neurčitou
- dotované stravování
- příspěvek na telefon
- multisport kartu
- bonusy za přivedení kolegy
- potenciál k vašemu profesnímu růstu
- zázemí úspěšné a stabilní české společnosti
- práci na pobočkách v Praze s dobrou dostupností

Informace o pozici

  • Crocodille ČR, spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek