Nabídka práce > CHEF kuchyně Bageterie Boulevard

CHEF kuchyně Bageterie Boulevard

Náplň práce

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející koncept restaurací rychlého občerstvení. V současné době je otevřeno více než 25 poboček v rámci České republiky a zahraničí.

Chcete se stát součástí expanze Bageterie Boulevard? Máte zkušenosti s vedením lidí a zároveň se nebojíte práce přímo na pobočce? Pokud jste si odpověděli ano, jste náš člověk!
Hledáme vedoucí kuchyně pro nové i stávající pobočky Bageterie Boulevard. Na jedné pobočce vás zaučíme a další povedete třeba už sami.

Co vás v práci čeká?
- vedení kuchyně
- práce s kolegy na pobočce
- zajištění surovin na úseku
- zodpovědnost za kvalitu vydávaných produktů - chceme být nejlepší
- organizace a motivace týmu
- školení nových zaměstnanců tak, aby se z nich stali profesionálové
- dodržování standardů a norem

Požadavky

Co požadujeme od vás?
- zkušenost s vedením týmu
- praxi v oboru gastronomie
- ochotu a chuť se dál rozvíjet v rámci společnosti
- proaktivní přístup k práci
- časovou flexibilitu
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
- férové mzdové ohodnocení
- smlouvu na hlavní pracovní úvazek na dobu neurčitou
- bonusy a benefity (příspěvek na mobilní telefon, dotované stravování atd.)
- výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry
- zázemí úspěšné a stabilní české společnosti, ve které se neztratíte
- možnost kariérního růstu v rámci ČR i v zahraničí
- práci v moderních pobočkách Praze

Informace o pozici

  • Crocodille ČR, spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vítězné náměstí 14, Praha 6