Nabídka práce > BB BOX projekt pro pravé průkopníky

BB BOX projekt pro pravé průkopníky

Náplň práce

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející koncept expres gourmet restaurací. V současné době je otevřeno více než 25 poboček v rámci České republiky a zahraničí.
Máte rádi výzvy? Tak pro Vás jednu máme a to velmi zajímavou!

Co bude náplní vaší práce?
* řízení a tvorba obchodní strategie – definování prodejních kanálů, odbytišť, segmentace zákazníků v návaznosti na spádové okolí
* cenotvorba, kalkulace, zodpovědnost za finanční výsledky
* řízení týmu spolupracovníků na pobočkách i na centrále
* zastřešení vývoje produktu
* vytvořit společně s oddělením nákupu vhodné obaly
* vymyslet a zorganizovat rozvoz BB BOXŮ
* pomáhat při marketingové propagaci - každý nápad je vítaný

Požadavky

Co od vás požadujeme?
* schopnost logicky uvažovat
* organizační dovednosti
* praxi při realizaci projektů
* znalosti z oboru gastronomie, marketingu, projektového řízení

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
* zajímavé mzdové ohodnocení
* práci pro známou českou značku¨
* multisport kartu
* parkování v areálu společnosti
* mobilní telefon, PC
* svačiny ve formě produktů BB či Crocodille
* moderní pracovní prostředí na Praze 9

Informace o pozici

  • Crocodille ČR, spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Poděbradská 88/55, Praha 9